The store will not work correctly when cookies are disabled.
In verband met de feestdagen zijn wij gesloten op: Donderdag 29 mei (Hemelvaartsdag) t/m 6 juni (vakantie) & Maandag 9 juni (Pinksteren). Uw orders worden dan de eerst volgende maandag (of donderdag) verzonden. Wij danken u voor uw begrip.
Zender Åkerströms Sesam 800 RX MOBILE Winch (lier) op 869 MHz
LET OP: SESAM 800 MOBILE
Akerstroms heeft naast de standaard SESAM 800 serie zenders en ontvangers en de serie MOBILE voor voertuigen (laadkleppen en lieren), ook een speciale serie genaamd CONFIG. Deze serie met de naam MOBILE is NIET COMPATIBLE met de standaard SESAM 800 of met de CONFIG versies. Let daarom goed op welke zender/ontvanger u heeft en koop alleen het systeem dat u heeft.
Bij twijfel altijd met ons contact opnemen!
De Akerstroms Sesam 800 RX MOBILE lier (Winch) is een 4-kanaals zender die functioneert op de frequentie van 869MHz. Deze zender biedt u de volgende voordelen:
Stofdicht en bestand tegen spatwater.
Beschikking over 2 speciale lier-functies.
Terugmelding op LED in zender of uitgangen actief zijn.
Deze zender is speciaal voor gebruik van lier-systemen.
Alleen de zenders speciaal voor lieren werken met de ontvanger die ook speciaal voor lieren is: SESAM 800 MOBILE RXM Winch. Zo zijn er de volgende speciale lier-functies op de zender beschikbaar:
Functie
Zender
Zender aan/ uit zetten
Winch 4 (& Winch 6)
Lier 1 afrollen
Winch 4 (& Winch 6)
Lier 1 oprollen
Winch 4 (& Winch 6)
Lier 2 afrollen
Alleen op de Winch 6
Lier 2 oprollen
Alleen op de Winch 6
Verlichting (of andere accessoire in/uit schakelen)
Alleen op de Winch 6
De zender is geschikt voor
Lieren 4x4
Lieren ATV
Lieren autoambulance
Lieren laadkraan aanhangwagen
Lieren in bos- en waterbouw
Lieren in de industrie
Lieren in de autosport zoals de Dakar rally
Dit artikel is ook bekend als:
Åkerströms mobile winch
MOBILE M4 Winch
SESAM 800 winch 4
SESAM lier 4
946858-000
Handzenders programmeren:
Direct te programmeren op de ontvanger. Zie daarvoor de handleiding van uw ontvanger.